Marredhenia e Fifit me Granitin pas daljes nga BB VIP na surprizoi te gjitheve!

8 muaj më parë

Enigme ka qene marredhenia e Fifit me Granitin. Pas daljes nga Bb VIP ata mbajten nje qendrim shume te ftohte ndaj njeri tjetrit.

Por mesa duket situata tashme eshte qetesuar. Mbremjen e djeshme ne festen e 20 vjetorit te Top Channel. Fifi dhe Graniti jane pare se bashku duke u perqafuar dhe mjaft te afert me njeri tjetrin.

Mesa duket thjesht tani me ata mbeten thjesht miq te mire!

Të ngjashme