Alvisa dhe Bashkimi takim ne Vlore, Bora Zemani hedh kunje per vlonjatet

7 muaj më parë

Diten e djeshme Alvisa dhe Bashkimi kishin takimin ku ai e ka cuar ne Vlore.

“Meshkujt vlonjatë janë një çik si të egër dhe mbahen si të fortë. I kanë thënë jo fjalë të mira. E shikonin edhe shtrembët.”- tregoi Alvisa teksa Bashkimi tha se më shumë lidhej me energjinë e keqe që i kishin transmetuar. Mirëpo, qershia mbi tortë e gjithë diskutimit ishte ndërhyrja e Borës.

 

 

“Do mësohesh, do mësohesh se nuk e kanë me të keq!”- tha moderatorja teksa të gjithë shpërthyen në të qeshura.

Të ngjashme