Nderrohet Donaldi me Romeon: Ti u tregove burre ne situaten e fundit, te jap doren!

7 muaj më parë

Mbremjen e sotme eshte vendosur qe te nderrohet Donaldi me Romeon. Madje Arbana ka treguar se ka patur aludime se ishte Romeo ai qe ishte nderruar dhe rrinte me Trixen. Ne fakt jo, Romeo ndodhet ne dhomen e rrefimit.

”E kam menduar te hy si konkurrent por darkave vone jo kaq heret”- ka thene Romeo.

”Gjynah gjithe ata cuna aty e lene te levizin aq lirshem ne shtepi, nuk e di”- ka thene ai per Beniaden.

Romeo dhe Donaldi do takohen ne dhomen e surprizave pa e ditur lojen qe do behet. Me pas Arbana ka folur me Donaldin dhe e ka pyetur se cilin do zgjidhte te takonte ne keto dite te veshtira!

Donaldi ka thene se normalisht do te donte te takonte Romeon, pasi i duket nje shekull i ndare nga ai.

Ata jane takuar mes lotesh e para takimit Donaldi eshte shprehur se ka frike!

“Bej ate qe mendon ti o shoku, ndihesh mire ti. Ca kemi pas halle jane te zgjidhura te gjitha mos te te haj fare. Je shume i forte, ngulite kete gje. Te situata e fundit dhe pse tentuan te te vinin me shpatulla pas murit, mbajte gojen dhe u tregove burre, per kete te jap doren- ka thene Romeo Donaldit duke nenkuptuar qe beri mire qe s’tregoi gje per Boren.

 

 

Të ngjashme