Donaldi pergatiti Kledin per takim me Beatrixin, ja cfare ndjeu ne ato momente!

7 muaj më parë

Teksa banoret diskutonin lidhjen e Trixes me Donaldin, Iliri e ka pyetur se cfare ka menduar teksa bente gati Kledin dhe u ka bere pyetjet tek darka qe Beatrixa ka ngrene me Kledin.

“Me doja qe Trixa kishte pelqim per Kledin dhe une rrija larg Trixes se situata ishte e tille. Une mendoja kur une sjam pale cbejne e cthone keta. Mua produksioni me zgjodhi, Kledi e zgjodhi e kishte qejf s’mund ti thoja Kledit mos e ki qejf. Por une isha i paqarte atehere nuk e dija por ishte moment shume i veshtire per mua”- ka thene Donaldi

Të ngjashme