Pas akuzave te Mandit per vjedhje lekesh reagon Silva Gunbardhi mes lotesh: Do ta hedh ne gjyq!

7 muaj më parë

Pak kohe me pare Mandi i Nishtulles ka hedhur akuza te forta ndaj Silva Gunbardhit dhe Dafit se i kishin vjedhur kenget e miliona klikimeve qe moren nga kenga “Te ka lali shpirt”.

Nisur nga kjo diten e djeshme ne Expuls, Silva ka folur pa doreza.

“Silva merr 10% të fitimeve nga klikimet e këngës, 0% i merr Dafi, 0% tekst-shkruesi dhe 90% të fitimeve i merr Alfred Sula, kompozitori dhe njëkohësisht kushëriri i Mandit”- tha Silva.

“Jam prekur shumë, por nëse do vazhdoja të rrija e heshtur i bie të pajtohesha me faktin. Më kanë sharë hajdute, qorre ktheji lekët Mandit. Unë vetëm mirë kam bërë tek Mandi, madje kërkova 3 javë për veshjen e Mandit qe ai të dilte diç duhej në klip. Më kanë thënë kur*ë, kur këto gjëra i lexon nëna ime. Ç’kusur ka ajo. Ajo është e sëmurë me zemër me tension. Nëse Mandi do vazhdojë të flasë, unë do e hedh në gjyq”- u shpreh Silva.

Të ngjashme