Donaldi nxjerr zbuluar Boren, cfare ka mes saj dhe Atdheut?

1 vit më parë

Teksa mbremja e djeshme ka qene mjaft e renduar per Donaldin dhe Trixen. Pas perfundimit te spektaklit Donaldi ka qene duke biseduar me Antonelen ku i ka thene:

”Nuk kam qene jashte une, 8 muaj, e ndoshta ti e di me mire se une”

”E di”- thote Antonela, e kjo na ben te mendojme pikerisht se Donaldi mendon qe shkak i ndarjes me Boren mund te kete qene Atdheu. Duke qene se Antonela dhe Atdheu jane miq ai shprehet se ajo e di.

Dhe Antonela deri diku duket e bllokuar. Ndersa Donaldi dje eshte shprehur se nje varese ne qafe nuk i rregullon gjerat qe kane mes tyre! Mesa duket Atdheu eshte perfshire ne cdo bisede ne shtepine e BB VIP.

Atdhe c’po behet keshtu? Reago!

Të ngjashme