Donaldi pranon se e ka mbyllur historine me Boren: Nje varese ne qafe nuk i rregullon gjerat mes nesh!

10 muaj më parë

Donaldi dhe Trixa jane thirrur serish ne dhomen e rrefimit per te folur per situaten e krijuar kunder tyre.

“Nuk e kupton asnje si une!
Ka me shume gjera se nje varse ne qafe. Nje varse ne qafe nuk i permireson gjerat qe une kam me ate. E thashe shenjen se dua qe dikush te bej dicka sic bej une per ata shume.

Une me kete vajzen ketu nuk do tallem kurre dhe skam per ta bere. Kam pasur histori, kam pasur ndodhira kam marre veten jam kthyer ne lendim, kam marre barre qe s’me takon per siper. Duhet te mendoj per publikun se cfare mendojne ata ne shtepi se cfare mendon ajo, po per mua kush mendon. Cfare sqarimi te jap te dal para kamerave dhe te them qe po e puth”.- ka thene Donaldi.

Me tej Sonila i ka thene Beatrixes se nuk duhet te kerkoje falje per ndjenjat dhe Donaldi e rendesishme eshte qe mos lendohet njeri.

”Nuk e di sa keq mund te jete komentuar jashte”- ka thene Trixa duke qare.

“Nuk e di pse duhet ta them perseri qe e kam mbyllur e kam thene ne 3-4 video qe une jam single”- ka thene Donaldi duke pohuar qe historia me Boren eshte mbyllur!

Të ngjashme