Donaldi dhe Beatrix diskutojne pas trazirave: Tani jemi une dhe ti!

7 muaj më parë

Trixa dhe Donaldi kane bere nje bisede jashte teksa Donaldi i thote se do i sqarojne te gjitha kur te qetesohet dhe ajo s’ka pse ndihet ne faj sepse fajin e ka ai, por asgje nuk e ka bere kot.

“Duhet ti kisha mbyllur une gjerat. Une kam thene qe jam single por mesa duket duhet te takoja ate njeriun dhe ti merrja leje. Qetesohu tani jemi vetem une dhe ti, nuk ka bere asgje kot ne lidhje me ty. Mua kjo gje mes nesh me duket shume e forte. Mendova vetem se pse duhet te ngutesha.”- ka thene ai.

Nderkohe Beatrixi eshte shprehur serish qe ndihet ne faj.

”Merrni pak kohe dhe te kuptoni te dy, luftoni me instiktet e ti Donald dhe me hormonet e jepini me pak kohe kohes. Mundet qe ndjenja juaj te jete e paster”- ka thene Sonila.

Të ngjashme