Atdheu ngaterron serish dynjane,behet shkak i zenkes se Antoneles dhe Arjoles ne BB VIP?

1 vit më parë

Mbremjen e sotme ka agravuar serish debati mes Antoneles dhe Arjoles ne BB VIP, e teksa vajzat debatonin Antonela ka thene se Arjola ka patur inate me Antonelen qe jashte dhe shkak ka qene nje mik i perbashket.

E teksa Arjola s’po reagonte e po e mohonte se te kishin inate nga jashte, Antonela ka thene:

”Behet fjale per Atdheun! He c’pate qe te ngeci goja, ti gjithmone e pyesje per mua de ma ka thene vete ai, madje ka shkruajtur dhe motra jote qe pyeste”.

Pas kesaj Antonela i ka kerkuar Arbanes qe tu sjelle Atdheun te sqarohen. E sigurisht qe Arbana ka bere nje batute duke kenduar “Per ty Atdhe”, por se c’paten vajzat e c’beri Atdheu ngelet per tu pare!

 

Të ngjashme