Kryefjala Opinion BB VIP/ komenton Elsaida: Nuk eshte fundi botes qe Donaldi te pelqeje nje tjeter pas Bores!

1 vit më parë

Kryefjala.com ka ftuar te gjithe ndjekesit e saj qe te behen pjese e jona nepermjet opinioneve te tyre lidhur me Big Brother VIP dhe jo vetem.

Elsaida ka vendosur qe te beje nje koment lidhur me situaten aktuale mes Beatrixit dhe Donaldit qe ka trazuar rrjetin diten e sotshme!

Jeni dakord ju me Elsaiden? Nderkohe qe presim opinionet e te gjitheve ju!

“Tha se eshte byrzylyku qe ja ka dhene mami, nese eshte kshtu si thua ti nuk po del shume lojtar i mire atehere 😄 Por me mire lereni te jete edhe lojtar por edhe njeri me ndjenja ( ndonjehere te ndryshueshme si te gjithe ose thjesht konfuze😝) Po mundohen fansat ose ta nxjerrin perfekt ose shume mekatar dhe nuk ka pse te jete kaq e prere me thike. Sa me pak ze ti japin fansat dhe ata qe ja duan te miren, kesaj gjeje si dicka “problem” aq me mire do ishte. Une besoj se ata qe jane te zgjuar nuk duhet ta marrin kaq afer zemres historine me Boren se sic eshte thene Donaldi eshte Donaldi por me kaq problem sa po e bejne po dalin te verteta fjalet e Meridianit qe Donaldi qenka i Bores per shume, se ndryshe nuk e pelqekan me. Dhe nuk me ben aspak sens, po te vazhdoje te pelqeje dike tjeter s’eshte fundi botes se dicka te pa sqaruar kane akoma, nuk u lidhen prape. Gjithashtu me vjen shume keq per gjykimin qe po i behet Trikses neper rrjete, shume i pa drejte.”

Të ngjashme