Evi dhe Arjola i nxjerrin të palarat njëra-tjetrës, tregojnë se me cilat personazhe nuk flasin

7 muaj më parë

Arjola Shehu dhe Evi Reçi janë dy mikesha shumë të mira, ndonëse janë personazhe publike. Të ftuara në Jonida’s Room në Vizion Plus, vajzat kanë zbuluar se me cilat personazhe nuk flasin.

Evi është paqësore por është një personazh që se ka simpati, është këngëtare brune”, ka thënë Arjola.

Të njëjtën gjë ka pohuar dhe Evi për mikeshën e saj, duke pohuar se edhe Arjola nuk flet me një moderatore brune.

Nga ana tjetër Evi pohoi se Arjola ka shumë dëshirë të prezantojë festivalin e Rtsh dhe se ka ardhur momenti që ta bëjë këtë hap në karrierën e saj.

Të ngjashme