Fifi largohet nga shtepia e Big Brother VIP?

1 vit më parë

Fifi pasi ka mbledhur veten ka vendosur qe te marre valixhet dhe te largohet nga shtepia

”Faleminderit Balina eshte e katerta here qe e ben kete gje. Nuk dua te me flasesh fare!”- ka thene Fifi.

Nderkohe qe me pas ka shkuar be dhome te rrefimit ku Arbana i ka tregur per ndodhite e fundit si humbja e Hueydes, e 45 personave ne Maqedoni.

Me pas Arbana ka treguar se prinderit dhe motra e mbeshtesin dhe nuk duan qe ajo te dale nga shtepia. Me tej Arbana ka thene se ka njerez qe e duan dhe eshte e forte.

Teksa Arbana ka lene Fifin qe te mendohet nese do te qendroje ose jo banoret jane shprehur qe duhet te shkoje te vizitohet.

Nderkohe Fifi ka vendosur qe te qendroje sepse nuk do ti jap pikes se saj te dobet Anikut shembullin e deshtimit. Ajo kujtoi nipin dhe u shpreh se do luftoj qe te jet shembull per nipin dhe mbesat.

”Nuk e le Balinen vetem”-tha ajo.

Të ngjashme