Tuesday, December 7, 2021

Latest Posts

Telefonata e Arjoles me femijet i preku te gjithe: Po e bej per ju o beb!

Mbremjen e sotme produksioni ka vendosur qe nje nga banoret te bej nje telefonate. Banoret kane vendosur qe kete mundesi t’ja japin Arjoles qe te flase me femijet e saj.

Ajo ka treguar se ka pare ne enderr vajzen keq e ka qene nje makth. Mes lotesh ajo k folur me femijet ku u ka thene:

“Me ka marre malli o jet ju dua shume!”

Me tej ata kane treguar se e shohin jane te lumtur per te dhe per ta ajo eshte fituesja. Arjola mes lotesh u ka treguar se per ta po e ben gjithe kete sakrifice.

Latest Posts

Don't Miss