Wednesday, December 8, 2021

Latest Posts

Banoret e BB VIP perdorin telefona? Ja si qendron e verteta

Ne rrjet disa here kane qarkulluar video te ndryshme, ku degjohen banoret e Big Brother te flasin nen ze per ceshtje telefonash. Arjola eshte ajo qe thote bie nje telefon dhe me pas pasohet nga Donaldi, i cili thote se duhet ti mbajne pa audio.

Disa here eshte bere kjo bisede dhe normalisht ka shkaktuar irritim tek publiku te cilet dyshojne per vertetesine dhe mendojne se banoret po perdorin telefona.

Gje e cila nuk lejohet dhe eshte nje nder rregullat kryesor te Big Brother dhe normalisht eshte e patolerueshme sepse nuk duhet te kene lidhje me boten jashte.

Gjithesesi kjo eshte nje shaka qe banoret bejne me njeri tjetrin here pas here, ata nuk kane telefon  por thjeshte e bejne si loje!

Latest Posts

Don't Miss