Saturday, December 4, 2021

Latest Posts

Roza Lati thumbon serish Bieta Sulon: Nuk ja marr burrin njeriu!

Si duket moderatores, Roza Lati nuk po i del “inati” me Bieta Sulon dhe nuk ka nguruar ta “thumbojë” përsëri.

Zanafilla e “sherrit” të dy vajzave është qe prej emisionit “Ftesë në 5” nga Bieta, ku ka qenë e ftuar Roza.

Ajo ishte e ftuar për të folur mbi një prej seteve të saj fotografik, mirëpo pas asaj interviste gjërat ndryshuan mes moderatores Roza Lati dhe të zonjës së shtëpisë, Bieta Sulo.

Sipas postimeve që Roza bëri asokohe, tregonte pakënaqësi nga menaxhimi i intervistës që Bieta bëri, e kështu filluan replikat mes tyre, duke u shtuar një tjetër rast sherri në showbiz-in shqiptar.

Së fundmi Roza Lati ka qenë e ftuar ne emisionin “Expuls” nga Ronaldo Sharka ku nuk ka kursyer as “thumbat” për Bietën.

Ronaldo vendosi Rozën përballë një loje. Në ekranin e studios u shfaq foto e Ilir Yzeirit, Encës dhe Bieta Sulos, 3 personazhe me të cilët Roza ka pasur përplasje në rrjet.

Pyetja qe ishte menduar nga moderatori kishte të bënte me faktin se nëse keto 3 personazhe ndodhen në një varkë duke u mbytur, kë do të shpëtonte ajo? Pa u menduar Roza zgjodhi Encën.

Më tej, kur po flitej për sherret, Roza konkretisht për Bieta Sulon u shpreh:

“Pashë emisionin e Sulos. Kishte ftuar Dalina Buzin për serialin SNOB. Mikpritje shumë e mirë, i bëri komplimenta, e priti shumë mirë. Nuk e kuptoj, vura re që më duket e kishte personale me mua por ne nuk është se ia marrim burrin njeriu, më vjen keq. Jo zemër nuk janë të gjithë si ty, nuk janë të gjithë si ty… “- u shpreh ajo.

Latest Posts

Don't Miss