Saturday, December 4, 2021

Latest Posts

“Jam e zhgenjyer”, Tea ben deklaraten e forte per ish partnerin

Diten e sotme ne “Goca dhe Gra” eshte diskutuar se kujt u thyhet me teper zemra pas nje ndarje. E vajzat kane ngacmuar edhe Tean, e cila pak dite me pare u shpreh se i kishte dhene fund njohjes.

”Nuk e kam zemrën të thyer, thjesht është zhgënjyer për momentin”, tha ish-konkurrentja.

Me tej ajo tha se ishte e zhgenjyer me teper me veten qe kishte zgjedhur nje njeri te tille.

Megjithatë, Tea shtoi se besonte se ndarjen meshkujt e vuajnë më tepër se femrat.

Latest Posts

Don't Miss