Saturday, December 4, 2021

Latest Posts

Graniti largohet perfundimisht nga Big Brother VIP, qan me denese Fifi

Mbremjen e sotme pas shume surprizave dhe qartesimeve ka ardhur momenti i eleminimeve ne Big Brother VIP.

Iliri ka qene konkurrenti i pare qe ka shpetuar nga largimi e pas tij ka qene Sara.

Mes Monikes dhe Granitit ishte mjaft ankth por tashme dihej qe Graniti nuk kishte se cfare te jepte ne shtepi pas gjithe trazirave qe ndodhen.

E sigurisht qe Fifi nuk e ka pritur aspak mire dhe ka qare me denese!

Latest Posts

Don't Miss