Wednesday, December 8, 2021

Latest Posts

Ada i sulet Alvises: Nuk e di si mund ta degjeneroje njeriu veten keshtu

Pas situates se krijuar diten e djeshme mes Alvises dhe Hysenit ne Perputhen, ka patur reagime te shumta ne rrjet. Nder to ka qene edhe Ada e Perputhen. Ne nje postim ne Insta ajo shkruan:

“Sinqerisht nuk dua që kurrë një femër të jetë në këtë situatë sepse jam shumë feministe, por për këtë lloj femre kam krijuar një antipati shumë të madhe që në momentin që gënjente sy më sy dhe më vinte shumë habi që e besonte publiku, e mbështeste, ishte gjithë kohës duke më akuzuar mua dhe Edin kur e kishte aty brenda të dashurin alamet çuni (se besoj të gjej më të mirë) dhe sot s’jam habit fare, i prisja, e kam thënë në studio…nuk e di se si mund të degjeneroj njeriu veten për ca followers”,- ka shkruar ajo ndër të tjera në Instastory.

Gjithashtu Ada shkroi se ajo dhe Edi kanë qenë të vërtetë dhe e kanë bërë çdo gjë si kanë ndjerë dhe se do dali gjithçka me kalimin e kohës.

Latest Posts

Don't Miss