Mes Donaldit dhe Arditit, ja kush doli nga Big Brother VIP

6 muaj më parë

Mbremjen e se martes banoret e Big Brother zgjodhen qe te nominonin Arditin dhe Granitin. Por duke qene se Fifi ishte perzgjedhur e pelqyera e publikut, kishte te drejte te shpetonte dike e te nominonte dike tjeter.

Ajo zgjodhi te shpetoje Granitin duke nominuar Donaldin, ndoshta ka menduar se ai eshte nje banor i forte qe publiku e do dhe do e mbroje. Keshtu qe i preu bileten Arditit.

Dhe ashtu ndodhi, Arditi doli perfundimisht sonte nga shtepia e Big Brother, pasi pak jave me pare u kthye me bileten e kthimit.

Të ngjashme