Thursday, December 2, 2021

Latest Posts

I dashuruar me nje vajze jashte, ajo i dergon leter Granitit: Me ke lenduar, luajte me Fifin!

Mbremjen e sotme, pas debateve qe kane ndodjur per Fifin, Graniti ka rrefyer per here te pare ndjenjat per vajzen qe ka jashte. Ai eshte shprehur se eshte ndare e me pas ka thene:

”Ajo qe kam jashte eshte ndjenje shume e madhe, kur sheh dike me sy e te bejne xixa. Aty po i zmadhojne gjerat e spo me pelqen. Jemi te ngjashem kokeforte e kjo ben qe nuk leshon pe asnjeri. I thash ca ka ndryshu me te thirr me ardh me me taku mu. S’ka shans me tha me dal para kamerave. Me pas filloi te bente skena xhelozie do te gjuajne shume femra. Kemi bashkejetuat e pastaj filloi sherri dhe per te miren e njeri tjetrit u ndame, por eshte e veshtire te fshish dike qe ke ne zemer. S’po muj mo me ka marre malli shume me e pa!”

Pas ketij rrefimi, Fifi ka thene se eshte pro dashurise keshtu qe eshte e lumtur per Granitin. Me pas Graniti thote se eshte merzitur sesi mund te jete ndjere ajo pas skenave qe ka bere ky.

”Zemra me rreh per te, shpresoj qe ai e kupton”- ka thene. Vajza ne fjale i ka derguar nje leter pasi nuk ka dashur qe te takohet me te.

”Grande, Po te them qe po te ndjek, une jam e lumtur per ate qe po ben aty, nuk te kam njohur keshtu jashte dhe nuk me pelqeu sesi luajte me Fifin. Me ke lenduar mua jashte dhe nje tjeter vajze aty brenda. Mos harro qe une nuk jam pjese e asaj loje, fillo loje te re jo ate qe po beje. Zemrat nuk bejne lojra jane te lidhura me tela violine qe nese i terheq shume keputen”- ka shprehur ajo mes shume fjalesh te tjera ku ka treguar se historia e tyre do jete pezull derisa te dale jashte.

Latest Posts

Don't Miss