Thursday, December 2, 2021

Latest Posts

Produksioni perzeu Semin nga dhoma kur Fifi ishte keq, ajo e akuzon se nuk ju afrua!

Diten e djeshme ka plasur nje sherr mes Fifit dhe Semit, ku kjo e fundit ka patur kriza paniku teksa Fifi vinte verdalle neper shtepi me nje shkop ne dore.

Me pas Fifi dhe Semi kane pasur nje theter debat, teksa Fifi akuzon Semin se kur ajo u be keq nga ankthi ajo nuk u afrua.

“Une kisha mendjen tek ty dhe kendoja sepse nuk me linin te vija tek ty”- ka treguar Semi duke nenkuptuar qe produksioni ka vendosur te heqe vemendjen nga gjendja e Fifit dhe te tjeret duhet te aktronin.

E ndonse Fifi kete e di serish ngulmon qe Semi nuk i eshte afruar.

Latest Posts

Don't Miss