Tuesday, December 7, 2021

Latest Posts

Donaldi i shprehet hapur Granitit, per lidhjen me Boren: E kam dashur…

Bora Zemani dhe Donald Veshaj vijojnë ende të komentohen shumë në media ndonëse i dhanë fund lidhjes së tyre pak muaj më parë.  Per kete gje ai ka folur me Granitin.

“Ka 4-5 muaj që jemi ndarë. Po e kam dashur. Kemi qenë bashkë 2 vjet e gjysmë, kemi bashkëjetuar. Ka qenë diçka e fortë fare”, ka thënë Donaldi, duke shtuar se jeta bën të vetën.

Nga ana tjetër, Graniti ka treguar se lidhja e fundit e dashurisë së tij ka qenë para 6 muajsh, duke shtuar se ka qenë tejet i përfshirë në marrëdhënien që ka zgjatur rreth 1 vit.

Latest Posts

Don't Miss