Paloma tregoi historine e dhimbshme, partneri i ben dhuraten shokuese: Cmim per aktoren me te mire te Big Brother!

1 vit më parë

Pak dite me pare Paloma rrefeu ne Big Brother se i shoqi ishte i varur nga alkoli dhe kishte tentuar ta dhunonte. Madje ajo rrefeu se e kishte denoncuar ne polici.

Mbremjen e sotme, teksa Arbana ka prezantuar klipin me rrefimin e saj, ne dhomen e rrefimit ka gjetur nje dhurate. Eshte pikerisht nga burri i saj Andre i cili i kishte derguar kupen e Oscars ku shkruante: “Per aktoren me te mire te Big Brother”.

Me pas ajo eshte takuar me Andre ne oborr. Ai fillimisht i ka thene se e ka marre shume malli.

“Une kam treguar nje moment te zymte te jetes sone por ti je baba i shkelqyer dhe bashkeshorti i jetes sime”- ka thene Paloma.

”Do te mesoj nje sport tjeter kur te dalesh se me jataganet me thikat. Vazhdo lojen me ato te tuat, kemi perjetuar dicka por jo aq rende. Ato gjera kane kaluar keshtu qe leri ato tani. Ma ke lene mua gocen ne shtepi, qe e laj e pastroj tani nje njeri aq i cmendur me jatagan s’mund te jem”- ka thene ai.

”Te lutem shume stop ate muhabet qe ke hapur se me ke merzitur”- ka thene ai e teksa Paloma eshte perpjekur te tregoj se cdo gje tani ka ndryshuar.

Të ngjashme