Kryefjala Logo

Pamje ekskluzive/ Dasma e mbuluar ne para e djalit te Nasip Naços me vajzen e Edmond Haxhinastos

20 Shtator, 2021 | 9:07 am

Djali i Nasip Naços është martuar me vajzën e Edmond Haxhinastos

Dasma është bërë në buzë të detit ndërkohë që Haxhinasto ka qënë ai që ka drejtuar vajzën e tij drejt altarit për ta martuar me djalin e ish ministrit. Të fejuar prej  6 vitesh fëmijët e ministrave vendosën të kurorozjnë dashurinë e tyre.

Kryefjala.com ka siguruar pamje ekskluzive nga dasma, ku duket cifti duke kercyer i mbuluar ne para. Duken qarte pamjet ku sheshi eshte mbuluar ne para dhe Klajdi Haruni dhe Bruno kane qene te ftuarit e mbremjes qe kane argetuar pjesemarresit dhe te sapo martuarit.

439F7B3C E601 4624 8EA6 E46C6C456EED 256BBA37 0E38 4A65 9CEA BA8BBDDAEBA6 5A90DB4C 1896 4B72 8B3E 6AA7D30AA560 2702012B BCDC 4659 814E 079684E0AF15

Naço dhe Haxhinasto kanë qenë të dy ministra në kabinetin qeveritar të  “Rama 1” teksa prej këtij viti ata janë kundërshtar politik të ndarë, kjo pasi Nasip Naço ka braktisur Lëvizjen Socialistë për Integrim dhe është bashkuar me Partinë Socialiste.

Të ngjashme