“23 vjec” dhe nudo!Keshtu e pret ditlindjen Roza Lati.

2 vite më parë

E kish paralajmeruar ne fakt “Bomben” e rradhes Roza Lati dhe ashtu ndodhi sot me 13 qershor qe perkon me diten e saj te lindjes.

Sot Roza feston plot 33 vite jete dhe kte e ka lajmeruar nepermjet setit fotografik super seksi.

Si nje vajze plot energji eshte kujdesur per cdo detaj dhe urimin me te bukur e ka marre nga vetja e saj:

“13 Qershor. Rilindje. Prap 23. Normal. E bekuar. Mbushur me dashni. Pozitive. Shumë punë prapë përpara. E dashur. Pak mistrece. Paaaak kjo e fundit. Ama Shpirt pastër. Duar-pastër. Dhe gjithmonë GATI. Faleminderit o Roz që s’më le kurrë në baltë. Kurrë.”, shkruan Roza.

Ne te urojme edhe qindra 23 vjetore te tjera Roza!

Të ngjashme