Marina Vjollca ne muajin e 4-te te shtatezenise. Zbulohet gjinia e foshnjes

2 vite më parë

Pak dite me pare ne media u perfol se Marina Vjollca dhe Getoari jane ne pritje te femijes se tyre te pare. Ndonse cifti e ka mbajtur mjaft diskrete ishte Eraldo Rexho ai qe e zbuloi ne nje interviste, ku u shpreh se nje mikesha e tij bjonde do te behet nene.

Ndonese Marina me Getoarin ende nuk kane pohuar lajmin, “Prive” ka shuar sot kuriozitetin rreth gjinisë së fëmijës duke zbuluar se Marina dhe Ghetto Geasy do bëhen me një vajzë. Po e njëjta media raporton se bukuroshja bjonde është në muajin e 4 të shtatzënisë.

Të ngjashme