Luana Vjollca behet teze!

2 vite më parë

Qe prej vitit 2018 kane filluar thashethemet se Marina Vjollca dhe Getoar Selimi do te behen prinder per here te pare.

Se fundmi dhe miku i motrave Vjollca, Eraldo Rexho ka thene se nje mikesha e tij bjonde qe eshte shtatezene do te jete ne kopertinen e revistes Who, duke shtuar dyshimet akoma dhe me shume.

Sipas Anabel, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi do të bëhen prindër për herë të parë. Kohët e fundit, dyshja nuk ka qenë më aq aktive me fotot e postuara zakonisht gjatë pushimeve të verës. Për më tepër, Marina mungonte dhe në episodet e fundit të “Klanifornias”, gjë që i shtoi dhe më shumë dyshimet e njerëzve për shtatzëninë.

Epo urime, tashme familjes Vjollca i shtohet nje tjeter gezim!

Të ngjashme