Surprizuese! Buta pranon per here te pare: I martuar prej vitesh

2 vite më parë

Reperi Buta ka qene gjithmone i rezervuar persa i perket jetes se tij private.

Se fundmi ai ka filluar publikon foto me nje vajze ne Instagram duke shkaktuar shume polemika. Por ne nje interviste per T7 ai ka treguar se prej vitesh eshte i martuar me nje vajze.

Kjo eshte hera e pare qe Buta e permend dhe mund te themi se na surprizoi te gjitheve.

Të ngjashme