Saturday, October 16, 2021

Latest Posts

A e ngacmojne Ledrin vajzat? Pergjigjen ua jep Sara

Sigurisht qe partneret e djemve simpatik kane gjithmone probleme ose edhe anasjelltas. Ndodh qe te ngacmohen e te ngacmojne.

Se fundi ne nje pyetesor ne Instagram, ndjekesit kane pyetur Saren nese e ngacmojne vajzat Ledrin dhe ajo eshte pergjigjur:

“A e ngacmojnë vajzat Ledrin?”- pyet dikush. Dhe siç mund ta merrni me mend, përtej faktit se është baba dhe me një partnere yll si Sara, duket se Ledri ende është i lakmuar nga vajzat. “Joooo, jo jo jo, fare, mhm”- ka shkruar Sara, dukshëm duke nënkuptuar të kundërtën.

Latest Posts

Don't Miss