Kryefjala Logo

2023 nis me dashuri për Feron dhe Arbenitën…

3 Janar, 2023 | 10:26 am

U tha që janë ndarë, por Fero dhe Arbenita na kanë surprizuar të githëve me një foto së bashku. Dyshja janë parë shumë më të dashuruar se kurrë dhe madje duke u puthur në rrjetet sociale.

Ka qenë Arbenita ajo që ka postuar këtë foto në rrjetet sociale ku shfaqet në krahët e partnerit të saj më e dashuruar se kurrë.

E9ED13D2 454C 4A9D A393 AAFFDF5F19B1

Shkak për “ndarjen” e tyre u bë një video e cila më pas u fshi me shpejtësi. Modelja realizoi trendin viral të Neymar në TikTok, ku teksa bënte lëvizjen e Neymar me duar ka shfaqur edhe një mesazh që futbollisti i njohur i ka dërguar në Instagramin e saj.

Fill pas kësaj u vu re që dyshja nuk e ndiqnin njëri-tjetrin në rrjetet e tyre sociale, por mesa duket gjërat mes tyre kanë nisur mbarë në këtë vit të ri.

Të ngjashme