Friday, January 21, 2022

Latest Posts

20 vjetori i Top Channel, Fifi dhe Arbana puthen ne buze

Mbremjen e djeshme eshte organizuar nje feste per 20 vjetorin e Top Channel ku kane qene te pranishem punonjes dhe miq te Top Channel.

Nder ta kane qene edhe ish banoret e Big Brother. Ajo qe na ka terhequr vemendjen eshte pikerisht nje video e Arbana Osmanit me Fifin.

Vajzat jane duke kercyer me njera tjetren, pastaj papritur padashje shkembehet nje puthje ne buze!

 

Latest Posts

Don't Miss