Thursday, October 21, 2021

Latest Posts

Emina Cunmulaj ben dedikimin plot dashuri per djalin qe pritet te vije ne jete: Mamaja do te mesoje te behesh zoteri!

Modelja e njohur Emina Cunmulaj eshte ne pritje te femijes se trete i cili eshte djale. Ajo se fundmi ka publikuar nje foto me bikini dhe ka bere nje dedikim shume special per te.

“Kemi dhe disa javë i vogli im, vetëm unë dhe ti. Dhe pastaj, bëhu gati sepse këtu është një botë e madhe që të pret dhe në të ka shumë njerëz që të duan aq shumë duke të pritur por dhe shumë gjëra që mamaja do të të mësojë të rritesh e të bëhesh një zotëri e një njeri i sinqertë”- shkruan Emina perbri fotos.

Emina ka treguar se eshte shume e lidhur me familjen e saj dhe per te gjithe pjestaret tregon nje perkushtim te vecante.

Latest Posts

Don't Miss