Saturday, October 16, 2021

Latest Posts

Fjorela e Perputhen shtatezene per here te pare, zbulohet edhe partneri

Fjorela e Perputhen doli nga programi pasu u shpreh se kishte gjetur dashurine jashte programit. Menjehere ajo vazhdoi jeten private larg vemendjes se mediave.

Se fundmi, burime pranë familjes së së saj kanë zbuluar për “iconstyle.al” se Fjorela po jeton ditët e saj më të lumtura. Ajo është në një marrëdhënie me një djalë që jeton jashtë shtetit dhe që quhet Ani Brakaj. Sipas këtyre burimeve, partneri i Fjorelës është i angazhuar me një biznes privat. Por lajmi i vërtetë nuk është ky! Ish-konkurrentja shumë shpejt do të bëhet nënë për herë të parë dhe është në pritje të ëmbël.

Sipas burimeve, ajo është në muajin e tretë të shtatzënisë dhe planifikon që të jetojë me partnerin në Belgjikë pasi të celebrohen bashke

 

Latest Posts

Don't Miss