Kryefjala Logo

– 12 kilogram, Rozana Radi nuk ndalet, poston fotot e pushimeve

19 Gusht, 2022 | 2:01 pm

Rozana Radi ka nisur pushimet në jugun e Shqipërisë, ndonse nuk ka ngurruar të tregojë format e saj fizike. Ku duket mjaft në formë të mirë.

Rozana ka publikuar disa foto në bikini e përbri shkruan: 12 kilogram më pak, po! E pra duket mjaft e lumtur për këtë arritje. E le ta themi që Rozi është ndër ata njerëz që arrin çfarë do.

Ndonse gjatë verës njerëzit humbin durimin dhe heqin dorë nga regjimi ushqimor e dietat duket se kjo gje nuk ka ndodhur me Rozanën.

16864B33 A6C7 44C5 A796 BFC4E0862D90

Të ngjashme