Flori Mumajesi shpeton Dj Vicky-n nga arrestimi, ja si ishte ngjarja

1 vit më parë

 

Dj Vicky ka qene i ftuar ne emisionin e mengjenist ne Anc, ai ka rrefyer nje nder aventurat me Threedots. Vicky tregon se eshte arrestuar nga policia dhe ka qene pikerisht Flor Mumajesi ai qe e ka shpetuar:

”Kemi patur një koncert në Kosovë dhe njëri nga djemtë që duhet t’i jepte makinës ishte i dehur.Unë nuk kisha patentë por nuk isha i dehur. Dhe si një fëmijë idiot për të mos më kapur policia mbylla dritat e makinës dhe iu vura pas një kamioni.

Shoferi është trembur dhe ka njoftuar në radio që kam një makinë që po më vjen nga pas. Më kapën dhe më vunë në pranga, më ulën dhe përtokë. Shyqyr Zotit që Flori ishte afër me makinë dhe më shpëtoi si dhe një nga djemtë që ishin aty. Ishte një gabim“, theksoi Vicky.

Të ngjashme