Atdheu rikthehet ne Perputhen per Antonelen: Te pelqeja dhe u bera xheloze per Saren

1 vit më parë

Pak kohe me pare Atdheu ka debatuar me Antonelen ne Perputhen pasi tregoj per puthjen mes thre. Por duket se ata jane pajtuar serish.

Atdheu eshte rikthyer serish me nje kerkese te Antoneles ndaj produksionit per te qene ai aty dhe per te thene dicka ne sy te gjithe publikut.

”Nuk ma dha njeri lajmin qe isha pezulluar prandaj thash qe u largova. U largova sepse duhej te nisesha per Kosove por erdha vetem qe mos dukesha si frikacak. Ketu u bene debate ofenduese. Une dola per Elvisin meqe u perfshi ai prej shkakut tim. Une ate dite erdha ti kerkoja falje por nuk na lane te flisnim.”- ka thene Atdheu.

Me tej ka ndodhur nje perballje mes Antoneles dhe Atdheut.

“E gjithe kjo ndodhi per nje puthje e mora une iniciativen qe te sqaroheshim se skemi pse duhet te kemi inate”- ka thene Atdheu.

Me tej Antonela i ka kerkuar falje per gjithe ofendimet qe i ka bere pasi tani dolen ne perfundimin qe jane share per gjera kot jo te rendesishme.
“Kam ardhur ne emision dhe ti ke qene nje nga pelqimet e mia kryesore por nga krenaria qe kemi te dy qe jemi kokeforte nuk kemi dale asnjehere dhe pse pelqimi ka qene njelloj. Dhe tek lokali e kisha besimin se do me coje ne shtepi.  Une asnjehere nuk kam thene qe me kape me zor dhe me puthe.

Une u bera xheloze qe ishe puthur me Saren.”- ka thene Antonela duke treguar se ka pelqim ndaj tij.

”Peng me ka ngelur nje takim me ty po pa puthje per ta pare se ku ishim”- ka thene Atdheu dhe Antonela ka pranuar te njejten gje. Duke nenkuptuar se kokefortesia ja u shkaktoj kete gje.

Me pas Antonela dhe te gjitha vajzat kane kerkuar qe Atdheu te kthehet serish.

 

Të ngjashme