Saturday, October 16, 2021

Latest Posts

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku do te behen prinder per here te dyte?

Besi dhe Xhensila prej më shumë se dy vitesh kane sjelle ne jete fëmijën e tyre të parë, Ajkën.

Por Instagrami i Xhensilës është kthyer së fundmi në një burim dyshimesh se këngëtarja është në pritje të fëmijës së dytë, shkruan Albeu.com.

Një tjetër detaj që ngriti dyshime është komenti i saj në Instagramin e blogeres shqiptare  e cila zbuloi se është në pritje të fëmijës së tretë.

“Urime zemër”,  shkruan Xhensila në postin e saj.

“Urime edhe ty”, ja kthen blogerja duke zbuluar hapur shtatzëninë e këngëtares.

Latest Posts

Don't Miss