Kryefjala Logo

1 Qershori! VIP-at postojnë fotot dhe urimet me dashuritë e tyre!

1 vit më parë

1 qershori është dita dedikuar fëmijëve e sigurisht të gjithë prindërit përpiqen t’ua bëjnë sa më të bukur. Ndonse nuk mungojnë as urimet e tyre në rrjetet sociale.

Ndonse sot sapo hap Instagramin sheh vetëm fëmijë. Të gjithë VIP-at shqiptarë kanë publikuar foto të fëmijëve apo të të afërmve.

Instagram i mbushur plot ngjyra! Kështu që ne përgatitëm një kolazh fotosh duke u uruar edhe fëmijëve të tjerë: “Gëzuar 1 qershorin”!

B2E645F4 16FA 401C BA43 D6B05B272DAF

BF48EE76 7696 4989 B9D1 60DBD58E2A2B

C160EEBE C0EB 4012 86A9 99638B3609AC

E0F26A04 9B7E 48DD 821D CF9142C9B59E

1C9D3BEF A5B6 4A72 838F 7E8579B71853

D876A62E 83AC 46D8 B562 D353F1BFD215

6A4A2658 A2FB 439E 9DE7 33A8A24A1158

4C91C58F 913B 4313 BC88 2367D092F971

24D9E168 BAA9 4FCB BB17 004A2FC8DBC1

Të ngjashme