Saturday, October 23, 2021

Beauty

Entertainment

Modelling

Te fundit

Thirrje SPAK dhe Prokurorisë së Durrësit të venë përpara drejtësisë abuzimin në dëm të banorëve të lagjes 4 në Durrës.Do

  Banorë të Durrësit kanë depozituar një kallëzim penal në Prokurorinë Durrës ndaj Bashkisë Durrës për shpërdorimin e detyrës në dhënien e lejes së ndërtimit...

Dedikimi rrenqethes i Emina Cunmulajt per nenen e saj

Emina Cunmulaj eshte cilesuar si nje nder vajzat me te thjeshta te ekranit. Se fundmi ajo ka bere nje dedikim per nenen e saj,...

Zbulohet i dashuri i Melinda Ademit!

Reperja Melinda Ademi eshte perfolur se ka qene ne nje marredhenie me menaxherin e saj Faton Aliu. Por duket se sapo ka ikur nga labeli...

“Lidheni Shqipen se do t’ju kafshoje.”

Shqipe nje personazh i dashur por dhe antipatik ne te njejten kohe per publikun la gjurme ne Perputhen. Ne rrjetet sociale vecanerisht ne Youtube ka...