Kryefjala Logo

Nuk eshte me Big Brother por Big Donaldi dhe bëmat e tij!

2 vite më parë

Tashme qe prej fillimit spektaklin e BB VIP e ka mbajtur gjalle donaldi dhe bemat e tij. E kuptueshme prej disa javesh kryefjala e spektaklit eshte Donaldi.

Nje here qesh nje here qan, nje here ngulje pastaj surprize- te gjitha keto per nje person. Tani Donaldi ose eshte vendosur si fitues e per ato leke po zberthehet ose thjesht eshte ai personi qe perdoret nga fillimi ne fund e e fiton Arjola kot nga hici.

Ama per nje gje duatrokasim Donaldi po e mban gjall. Me njerez e indicie nga jashte apo brenda Donaldi eshte vemendja. E prandaj nxihet Iliri ne spektakel se nuk e pranon dot kete fakt, burr i zgjuar ai e kupton.

Nderrojini emrin kthejeni ne Big Donald, jepini e leket qe tani e mos na lodhni kot!

Të ngjashme