Kryefjala Logo

Zemrat e dobëta mos ta lexojnë Paolo Fox sot

4 Maj, 2022 | 1:17 pm

Dashi-Boll me justifikimet në dashuri por është koha për t’u përkushtuar.Në punë do fitoni fal njohjeve që keni.

Demi-Ku nuk po i hidhni sytë për dashuri dhe në fund do mbesni pa asgjë ndaj kujdes.Ju punoni por jo aq shumë sa për të bërë kërkesat që bëni.

Binjakët-Bëni kujdes në dashuri sepse nga konfliktet e vogla lindin ato të mëdhatë.Më mirë futju punës që e ke kaluar në plan të dytë.

Gaforrja-Dashuria ka rrugë shpëtimi por surpriza të tjera do të vijnë.Mos u merakosni sepse gjithçka mund të zgjidhet në punë.

Luani-Një situatë delikate mund të krijojë disa dyshime për ata që janë në lidhje dashurie. Puna rrjedh lirshëm për ju pa ndryshime.

Virgjëresha-Me siguri në dashuri jeni më mirë nga kohët e fundit.Prisni për lajme të mira në punë.

Peshorja-Bukuria e të qënit i dashuruar është të mos kuptosh gjithçka rreth dashurisë prandaj bëj pak pushim dhe largohu nga gjithçka.

Akrepi-Shijoni ditën me partnerin është ajo që ju nevojitet ndaj gjeni kohën.Në punë kini pak më shumë besim tek vetja.

Shigjetari-Lodhja ju bën më të fortë në punë.Dashuria është në plan të dytë dhe keni bërë shumë mirë!

Bricjapi-Dashuri e ndërlikuar dhe situata të çuditshme po ju ndodhin juve që se humbisni kurrë kontrollin.Vini punët në vijë dhe kërkoni ca pushime.

Ujori-Dashuria do t’ju ndihmojë të kaloni gjithë ankthin që po përjetoni.Mblidhni forcat sepse dhe puna do të jetë më e vështirë se zakonisht.

Peshqit-Dita perfekte për të ndryshuar jetën tuaj dhe mënyrën si i shikoni gjërat.Dashuria ecën vetë dhe puna shkon mirë.

Të ngjashme