Kryefjala Logo

Zbuloni se cila nga shenjat e horoskopit janë bisha në shtrat

26 Maj, 2022 | 1:45 pm

Që në kohërat e lashta,njerëzit në natyrë dalluan katër elementë kryesorë:Zjarrin, ujin, ajrin dhe tokën.
E dinit se këta janë elementë që vendosin harmoninë edhe në marrëdhëniet intime?

Ju tregojmë cilat janë më të mirat:

1-Shigjetari
Shigjetari qëndron i ri në zemër, ndaj edhe është shumë i hapur për eksperimenteve në shtrat.
Nëse ju dëshironi të provoni diçka të re për argëtim apo për pasion,Shigjetari është personi më i mirë për t’jua ofruar atë.
Për të joshur Shigjetarin duhet të përqendroheni në bel dhe kofshë, ku ata preferojnë të preken.

2-Ujori
Një Ujor e dashuron pasionin e egër dhe romancën e paparashikueshme.
Natyra e tyre rebele kërkon një person, i cili është i palodhur.
Nëse ju jeni një person i zjarrtë kjo shenjë është perfekte për ju.
Kur janë në formë,imagjinata e tyre nuk ka fund dhe ju pëlqen prekja dhe ledhatimi i gjunjëve.

Të ngjashme