Kryefjala Logo

Zbuloni parashikimet e yjeve në ditën e fundit të janarit me Paolo Fox

10 muaj më parë

Dashi-Sot jeni pak nervozë në dashuri dhe mund të merrni disa kritika që thjesht nuk do t’ju mbajnë të heshtur.
Në punë gjithmonë preferoni të mbështeteni vetëm tek vetja, por ndonjëherë mendimi i dikujt tjetër mund të jetë i dobishëm.

Demi-Në këtë ditë mëngjesi do të jetë më i mirë se pasditja, veçanërisht nga pikëpamja e dashurisë ku mund të ketë diskutime me partnerin tuaj, veçanërisht nëse janë një Akrep.
Në punë, jini pak më pak të ngurtë.

Binjakët-Kjo është një ditë e mirë për dashurinë dhe nëse ende nuk ia keni treguar dikujt dashurinë tuaj, tani është koha e duhur për ta bërë këtë.
Në punë gjithçka shkon mirë, sidomos për ata që punojnë në fushën krijuese.

Gaforrja-Qielli i sotëm sjell disa dyshime të vogla dashurie ndaj kushtojini vëmendje maksimale dhe në punë prisni që të vijë një ndryshim i bukur, pak destabilizues në fillim, por më pas do t’ju çojë aty ku keni dashur të shkoni.

Luani-Kjo është një epokë e artë për dashurinë dhe do ketë një mënyrë për të hedhur hapa të rëndësishëm për çiftin.
Në punë jeni gjithmonë plot energji dhe dëshirë për të bërë dhe ambicia juaj do ju çojë larg.

Virgjëresha-Ky qiell është shumë i bukur për ndjenja edhe nëse ka ende disa pengesa për të kapërcyer.
Në punë realizoni projektet që besoni.

Peshorja-Ditë e bukur për të jetuar emocionet në maksimum edhe nëse nuk jeni ende plotësisht të qetë.
Në punë keni nevojë për durim, por lajmet janë afër.

Akrepi-Kjo është një ditë nervoze, ndaj kushtoni vëmendje në marrëdhëniet tuaja me të tjerët.
Përsa i përket punës ndiheni pak të bllokuar dhe keni një dëshirë të madhe për rebelim, por duhet të keni durim.

Shigjetari-Kjo e martë nis me një energji të bukur për të derdhur të gjithë në dashuri. Nga ana profesionale prisni propozime të këndshme.

Bricjapi-Më në fund po vijnë lajme të mira nga pikëpamja sentimentale ndërkohë që në punë ka ndryshime në pamje.
Kujdes sepse mund të ndiheni të humbur dhe të pakënaqur.

Ujori-Dashuria po lulëzon kështu që nëse tashmë ka dikë që ju intereson, përpiquni të impenjoheni.
Në punë ka nevojë për një angazhim të madh, të paktën për momentin.

Peshqit-Ka ardhur koha për të bërë plane të rëndësishme për të ardhmen në dashuri dhe në punë do të ketë një mënyrë për të sqaruar atë që nuk funksionon.
Kjo është një ditë e mirë, jini të kënaqur me atë që keni arritur deri tani.

Të ngjashme