Kryefjala Logo

Zbuloni gjithçka rreth shenjës suaj me astrologun Paolo Fox

13 Shtator, 2022 | 10:44 am

Dashi-Lajme të mira vijnë në dashuri dhe në punë është koha për të rikuperuar pak forcë sepse do t’ju duhet të merreni me projekte të reja.

Demi-Si hëna ashtu edhe Afërdita ju mbështesin kështu që dashuria do të sjellë emocione të forta.
Besohuni ideve dhe njohurive tuaja në punë.

Binjakët-Mund të keni shumë mendime në dashuri, por ju duhet t’i largoni ato.
Në punë gjithçka po shkon mirë sidomos për ata që kanë bërë një plan në kokën e tyre.

Gaforrja-Në dashuri jeni të mbrojtur nga yjet që çojnë në forcimin e marrëdhënies tuaj ose në takime të reja për beqarët.
Në punë ndiheni të nënvlerësuar por duhet të flisni.

Luani-Sot është një qiell i bukur që i jep ngjyra emocioneve tuaja.
Në punë është koha për të bërë zgjedhje vendimtare.

Virgjëresha-Emocionet e bukura po vijnë nëse jeni beqarë ndaj mos u mbyllni në shtëpi.
Në punë bëni zgjedhjet që ju leverdisin ju.

Peshorja-Mëngjesi i sotëm sjell pak nervozizëm në dashuri por me pak durim gjithçka do të shkojë mirë.
Në punë do rikuperonj brenda një jave.

Akrepi-Bëni kujdes në dashuri sepse kjo është një ditë pak problematike.
Në punë ka ardhur koha të rishikoni disa zgjedhje të bëra në të shkuarën.

Shigjetari-Hëna ju sjell një dozë të mirë pozitiviteti në dashuri dhe ju duhet t’i shijoni të gjitha.
Në punë do të jetë e nevojshme të filloni nga e para.

Bricjapi-Ka pak stres në këtë ditë ndaj kushtojini vëmendje marrëdhënieve me të tjerët.
Në punë ka ende shumë për të zgjidhur dhe ju duket se keni ngecur diku.

Ujori-Kushtojini vëmendje vështirësive të dashurisë kur shikoni se gjithçka është e zgjidhshme.
Në punë mund të lindë një problem i papritur.

Peshqit-Yjet mbrojnë sferën e dashurisë deri në mesin e muajit dhe pas kësaj date kujdes nga disa pasiguri.
Në punë tregojuni eprorëve se çfarë dëshironi të bëni vërtet.

Të ngjashme