Kryefjala Logo

Zbulojmë parashikimet e ditës së hënë me Paolo Fox

6 Nëntor, 2023 | 10:37 am

Dashi-Jo çdo gjë po shkon siç duhet. Po kaloni një periudhë ulje-ngritjesh, ku fati është pak me ju. Për fat të mirë ju keni një intuitë të madhe që do t’ju bëjë të kapërceni pengesat dhe të zgjidhni disa probleme. Leqe të vogla në punë, por asgjë për t’u shqetësuar, do të rregulloni gjithçka. Në dashuri gjërat po shkojnë mirë dhe priten emocione të forta. Financat janë të qëndrueshme, edhe nëse nuk janë të shkëlqyera.

Demi-Fryma juaj e aventurës është në maksimumin e saj, ju dëshironi të eksploroni horizonte të reja. Ju keni pak vështirësi në marrëdhëniet ndërpersonale, por kjo nuk duhet t’ju demoralizojë. Është e rëndësishme të nënvizoni se ekuilibri juaj i brendshëm është i fortë dhe mençuria juaj është në nivelin më të lartë. Në punë nuk ka probleme, ndërsa në dashuri duhet t’i kushtoni më shumë kohë të dashurit tuaj. Energjia është e mirë, disa probleme ekonomike, por mos harroni se fati ju buzëqesh.

Binjakët-Marrëdhëniet me të tjerët po shkojnë mirë, arrini ta bëni veten të dëgjoni me vëmendje. Në dashuri ka pak më pak stabilitet, për shkak të dyshimit apo pasigurisë. Në punë nuk mund t’i lini asgjë fatit. Nuk keni një ngarkesë të madhe energjie, duhet të rregulloni financat, ndër të tjera nuk është një kohë me fat. E gjithë kjo do të thotë se në një ditë që priret drejt negatives, është e nevojshme të jesh shumë fleksibël.

Gaforrja-Komunikimi është në nivele të larta, nuk keni asnjë problem të krijoni njohje të reja e ndoshta edhe të bëni miq. Mbështetuni te vetja dhe jo te fati që mungon në këtë ditë. Megjithatë, është vetëm një situatë e përkohshme, paqja do të kthehet më vonë. Kujdes për shëndetin, ndërsa dashuria dhe financat po shkojnë mjaft mirë. Jeni plot energji dhe kjo mund t’ju ndihmojë në punën tuaj.

Luani-Jeta po ju vë në provë, aftësitë tuaja komunikuese duket se janë në krizë, kohët e fundit nuk jeni dakord me të tjerët, ka diçka për të korrigjuar. Ana shpirtërore është shumë e fortë dhe ju duhet të ndërtoni mbi të. Financat janë në rënie, por me mençuri dhe aftësi do arrini t’i rregulloni gjërat. Mbani në mend se energjia është në krye, nuk ka probleme të dukshme në punë, disa pasiguri në dashuri. Mos llogarisni te fati i cili është në nivelin më të ulët të të gjitha kohërave.

Virgjëresha-Aftësi të shkëlqyera komunikimi që mund t’i përdorni për t’u marrë vesh mirë me të gjithë. Ka disa probleme nga pikëpamja ekonomike, ka gjëra për të rregulluar. Dashuria nuk kalon një periudhë të mirë, nëse jeni në çift ka pak krizë, por falë ekuilibrit tuaj të brendshëm do të arrini ta arrini deri në fund. Puna vazhdon pa asnjë lemzë, energjia nuk është në maksimumin e saj dhe fati nuk ndihmon shumë.

Peshorja-Po kaloni një fazë interesante, përputhshmëria dhe aftësitë tuaja sociale janë në maksimumin e tyre. Në dashuri mund të ketë surpriza që do të mund t’i përballoni me shumë ekuilibër. Kushtojini vëmendje shëndetit tuaj, mos u hidhni në tokë sepse diçka nuk funksionoi, përdorni pak nga energjia juaj. Puna po ecën ashtu siç duhet, financat janë paksa në krizë, por duhet të lëvizni sepse fati është në anën tuaj.

Akrepi-Aftësitë tuaja sociale nuk janë të shkëlqyera, ndër të tjera energjia juaj nuk është në maksimumin e saj dhe puna nuk po kalon një periudhë të mirë. Ka disa probleme financiare. Me pak fjalë, gjithçka duket se po shkon keq, por kujdes, fati mund të kthehet më shpejt nga sa mendoni, ndaj mos u dorëzoni, edhe sepse nuk e keni humbur shpirtin e aventurës dhe mençurinë tuaj.

Shigjetari-Pajtueshmëria juaj me të tjerët është e lartë, mund të bëni miq të rinj. Financat nuk shkëlqejnë dhe nuk ka kuptim të rrezikoni, pasi dita është e pafat. Disa pengesa në punë, por do ia dilni mbanë. Kujdesuni për shëndetin tuaj dhe përsa i përket dashurisë nuk do të jetë një ditë e mirë. Ju keni një sasi të mjaftueshme energjie që mund ta përdorni për të lehtësuar tensionet.

Bricjapi-Po përballeni me situata të ndryshme që paraqesin vështirësi, gjë që ju shqetëson dhe krijon konflikte me të tjerët. Edhe financat ndikohen nga kjo gjendje. Duhet t’i kushtoni më shumë kohë punës, dashuria duket se është një forcë e vazhdueshme në jetën tuaj. Fati nuk ju braktis, as ekuilibri juaj i brendshëm, të cilin duhet ta përdorni.

Ujori-Ka energji dhe kreativitet të madh, dashuria po shfaqet në jetën tuaj, shëndeti duhet monitoruar pak, por nuk ka asgjë për t’u shqetësuar. Financat kanë nevojë për vëmendje, mbani ekuilibrin. Nëse doni të merrni një shans ose të rrezikoni diçka, dijeni se fati është në anën tuaj, por mos e teproni.

Peshqit-Financat nuk po shkëlqejnë, por është vetëm një fazë kalimtare. Fatkeqësisht, ju nuk gjeni pak rehati si në punë ashtu edhe në dashuri, mësoni të ndiheni mirë edhe kur jeni vetëm, duke forcuar forcën tuaj të brendshme, shpirtin tuaj. Ju jeni me fat vetëm në gjërat e vogla, energjia nuk është një pikë e fortë në këtë ditë. Ju jeni shumë më të përshtatshëm për të ndryshuar, ndryshe nga sa mendoni.

Të ngjashme