Kryefjala Logo

Zbulojmë në detaje, shenjë për shenjë, me parashikimet astrologjike të Paolo Fox për ditën e sotme, 25 janar 2024

25 Janar, 2024 | 8:52 am

Dashi-Është një moment disi marramendës në jetën tuaj: gjithçka shkon shpejt dhe ju përpiqeni të vazhdoni me gjithçka: në nivel fizik dhe emocional jeni të stresuar, shmangni situatat e grindjeve, jo gjesteve impulsive, harroni inatet e vjetra, tani ju. jeni në një centrifugë, por gjërat së shpejti do të përmirësohen.

Demi-Përfitoni nga ky tranzit i bukur i Jupiterit duke rregulluar atë që nuk shkon, situatat në pritje, problemet ligjore dhe burokratike. Yjet shpërblejnë emocionet e zemrës, ndaj shijoni sa më shumë.

Binjakët-Kthejeni faqen në dashuri, nuk është një rrugë e lehtë për të gjithë, sepse, për ta bërë këtë, shumë prej jush duhet së pari të përballen me çështje që kanë kohë që kanë mbetur pezull. Në dashuri më shumë mirëkuptim, jini më të disponueshëm për të hapur dialog dhe diskutim.

Gaforrja-Ky horoskop ka kufij, kundërshtimet planetare nuk duhet të jenë domosdoshmërisht shenjë momentesh të vështira, por sigurisht edhe disa komplikacionesh të tjera: pengesa, probleme, armiq, reale apo imagjinare që të bën gjendja e qetë shpirtërore në këtë moment. shih atë në çdo cep. Tani për tani ka një konfuzion të madh.

Luani-Nuk do të jetë gjithmonë e lehtë këto ditë të zmbrapsni me dashamirësi sulmet dhe provokimet, por mos u dashuroni me to sepse dikush ju ka vënë në shënjestër sepse jeni në sy dhe kjo nuk tërheq gjithmonë simpatitë e atyre në mjedisin tuaj. Qëndroni të qetë dhe të qartë.

Virgjëresha-Ky qiell shkëlqen me yje të rilindjes për ju, me probleme që bëhen më të zgjidhshme: vëreni në rregull jetën tuaj dhe prisni degët e ngordhura. Edhe ky qiell së shpejti do t’ju sjellë lajme të mira.

Peshorja-Situatë e tensionuar, nuk është e lehtë të mbani gjithçka nën kontroll, mos u dorëzoni pas provokimeve. Pushoni për të rikuperuar energjinë, gjeni hapësirë ​​dhe kohë për t’u kujdesur më shumë për mirëqenien dhe gjendjen tuaj fizike. Kini kujdes nga disa fjalë të shumta që mund të shkaktojnë dëm: mendoni para se të flisni.

Akrepi-kujdesuni për situatat financiare, ëndërroni tani, por mos u mbyllni, në dashuri angazhohuni që të ndani momente dhe situata me ata që keni afër: rizbuloni bashkëfajësinë.

shigjetari-Nëse keni një biznes të pavarur do të keni kënaqësi të madhe këto ditë, Afërdita është interesante në këtë moment kështu që hapni zemrën tuaj dhe përfshihuni më shumë ose angazhohuni për të forcuar lidhjen tuaj në çift.

Bricjapi-Ju keni shumë planetë në favorin tuaj, por nuk duhet të rrini duarkryq: nëse doni të përfitoni nga ky qiell, duhet të ecni përpara. Bëhuni të zënë me një projekt në të cilin besoni vërtet dhe shmangni operacionet që mund të jenë shumë të rrezikshme. Kreativiteti, konsensusi.

Ujori-Lajme, më në fund! Në këtë moment është e rëndësishme të jeni të zënë, nga data 13 shkurt Marsi vjen në shenjën tuaj, nga data 16 edhe Venusi. Ka një ajër rinovimi të madh që mund të shqetësojë dashurinë dhe punën, po kthejmë faqen!

Peshqit-Në fund e kaluat këtë muaj që filloi keq, në këtë moment është e rëndësishme të rizbuloni bujarinë në marrëdhënie dhe të thelloni bashkëfajësinë me ata që keni afër.

Të ngjashme