Kryefjala Logo

Zbulojmë me astrologun Paolo Fox surprizat e një jave të re

24 Tetor, 2022 | 10:48 am

Dashi-Kjo ditë do t’ju shohë shumë të mbytur në mendime.
Në dashuri mund të ketë diskutime të forta ndaj bëni kujdes pasi edhe në punë ka disa momente nervozizmi.

Demi-Në dashuri do të duhet të përpiqeni me çdo kusht të evitoni debatet sot.
Në punë mund të ketë pengesa për të kapërcyer.

Binjakët-Ky fillim jave dhuron emocione të bukura me yjet që ndihmojnë si në dashuri ashtu edhe në punë.
Do të keni ide të shkëlqyera që do t’ju bëjnë të bëni një hap të madh.

Gaforrja -E bukur kjo ditë për ndjenjat dhe në punë vazhdoni me angazhimin e zakonshëm sepse do të mund të shkoni larg.

Luani-Në dashuri përpiquni të mos e teproni me provokimet.
Në punë do arrini të shkëlqeni si asnjëherë më parë.

Virgjëresha-Me diellin të favorshëm dashuria do të dhurojë momente të bukura.
Në punë ka një energji dhe dëshirë të mirë për të bërë.

Peshorja-Hëna në shenjë flet për emocione të forta prandaj shfrytëzojeni ditën për të bërë diçka të këndshme me partnerin.
Në punë do keni një kënaqësi të madhe.

Akrepi-Kjo është një kohë shumë e mirë për ndjenjat dhe mos nënvlerësoni një miqësi.
Një fazë rilindjeje fillon në punë.

Shigjetari-Ndjenjat mund të shkëlqejnë në këtë ditë sidomos nëse jeni të dashuruar me një Peshore.
Në punë do të merrni propozime interesante.

Bricjapi-Venusi ndihmon në rizbulimin e emocioneve të së kaluarës.
Përfitoni nga ky nder i yjeve.
Në punë ndjeni presion të fortë por do arrini ta kapërceni.

Ujori-Bëj kujdes të mos e komplikosh jetën në dashuri.
Ka një marrëveshje në punë që do të duhet të shtyhet.

Peshqit-Ky qiell është i bukur por do të jetë edhe më shumë nga fundi i muajit.
Koha e shkëlqyer për dashurinë por edhe puna po ju jep shumë kënaqësi.
Shijoni gjithçka .

Të ngjashme