Yjet sot përkëdhelin sedrën e disa shenjave

5 muaj më parë

Dashi-Do ktheni jetën përmbys për dashurinë!
Dhe puna ju premton shpërblime të merituara.

Demi-Kini vëmëndjen këto ditë sepse gjëra të reja do ndodhin.Mendohuni pak më gjatë për hapat që hidhni në punë.

Binjakët-Është koha perfekte për dashuri.Në punë do ndryshoni gjithë kartat e fatit tuaj.

Gaforrja-Besoni tek dashuria sepse është gati të trokasë në derën tuaj.Kujdes nga shenja e Ujorit në punë.

Luani-Kush kërkon gjen dhe dashuria është për ata që e thërrasin.Keni ndryshime në punë.

Virgjëresha-Debatet në dashuri kanë zgjidhje mos mendoni se është fundi.Në punë mos u bindni të bëni gjithçka ju thonë.

Peshorja-Llafet e tepërta me partnerin nuk ju shpien askund prandaj evitojini.Edhe në punë bëni të njëjtën gjë.

Akrepi-Lajmet që prisnit në dashuri po vijnë më në fund.Në punë do kaloni një pengesë që ju bezdiste prej kohësh.

Shigjetari-Do të viheni ball për ballë me personin që dashuroni dhe do të vuani pak.Por do shpëtoni njëherë e mirë.

Bricjapi-Polemika dhe nervozizëm në dashuri ndaj ruaj vigjilencën.Puna do vëmëndje nëse punoni në zyrë.

Ujori-Kushtojini pak vëmëndje dashurisë,mos u bëni egoistë.Jepi kohë punës për rezultate.

Peshqit-Bëni paqe me veten që të pajtohesh me partnerin.Do shpërbleheni në punë për impenjimin.

Të ngjashme