Kryefjala Logo

Yjet parashikojnë,Paolo Fox na përcjell mesazhin e tyre

27 Prill, 2022 | 12:46 pm

Dashi-Kaloni kufijtë në dashuri sepse ditë të bukura ju presin.Në punë përvishni mëngët sepse keni objektiva për të kapur.

Demi-Kaloni kohë të vështira në dashuri por momente shumë të bukura ju presin.
Edhe në punë ka përmirësime.

Binjakët-Lotët mbaruan për ju sepse më në fund keni emocione shumë të bukura.Stresi në punë do sjellë frytet e veta.

Gaforrja-Një lumturi e papritur për ju në dashuri.Në punë do keni probleme por janë të zgjidhshme.

Luani-Ju jeni shumë i fortë për tu mundur nga një situatë delikate në dashuri.Ndiqni instiktin në dashuri dhe do dilni fitimtarë.

Virgjëresha-Në dashuri punoni për të pasur një lidhje të konsoliduar.Puna ka pengesa,por kur ka qënë e shtruar rruga për ju?

Peshorja-Në dashuri gjërat mund te ishin shumë mirë por disa zgjedhje që keni bërë nuk e lejojnë këtë gjë.Keni fat në punë të paktën.

Akrepi-Sa më shumë afrohet vera aq më shumë e ndjeni nevojën e të pasurit dikë në krah.Ka shumë diskutime në punë.

Shigjetari-Në dashuri do keni disa situata që nuk do arrini ti kuptoni por nuk do zgjasin shumë gjatë.Puna do vullnet dhe fokus!

Bricjapi-Nuk ngopeni as kur jeni të kënaqur me dashurinë.Beso në atë që bën në punë sepse e bën shumë mirë.

Ujori-Mos e vrisni kaq shumë mendjen në dashuri sepse po shpikni problem aty ku nuk ka.
Këmbëngulja dhe guximi mund ta shpërblejnë punën që po bëni.

Peshqit-Jua kemi thënë dhe më herët që lidhja juaj ka shkuar në një pikë që o do ndaheni ose do zgjidhni problemet.Në punë kërkoni më të mirën gjithmonë.

Të ngjashme