Yjet folën dhe astrologu Paolo Fox ju tregon gjithçka

3 muaj më parë

Dashi-Në dashuri përpiquni të qëndroni të qetë edhe nëse diçka nuk po shkon ashtu siç do të donit.
Në punë është më mirë të tregoheni të kujdesshëm në veprime.

Demi-Kjo ditë është pak nervoze dhe dashuria do të vuajë pasojat.
Në punë mund të keni armiq por është më mirë të mos bini në provokimet e tyre.

Binjakët-Yyjet flasin për sqarim dashurie ndaj nëse keni diçka për të folur me partnerin, bëjeni sot.
Në punë ka një moment të vogël qetësie.

Gaforrja-Ka diçka që shkoi keq në dashuri këtë fundjavë ndaj përpiquni të kapni ritmin me dialog sot.
Në punë yjet shpërblejnë ata që duan të shkojnë larg.

Luani-Kjo ditë është pak nervoze në dashuri sidomos nëse ka probleme të vjetra.
Ka pak shpërqendrim në punë, kujdes.

Virgjëresha-Sot do arrini ta zyrtarizoni lidhjen tuaj dhe në punë do arrini të përfundoni projektet pa shumë mund.

Peshorja-Në dashuri mund të dëshironi të ndryshoni kështu që mos u ndalni në këtë drejtim dhe të njëjtën gjë duhet ta bëni edhe në punë pasi nuk jeni më shumë të kënaqur me atë që keni.

Akrepi-Kjo ditë është ideale për të përjetuar në maksimum një pasion dashurie.
Në punë është një kohë e mirë për të bërë gjithçka pa stres.

Shigjetari-Sot është një ditë shumë e bukur për dashurinë dhe yjet llastojnë çiftet solide.
Lajmet e mira vijnë në punë.

Bricjapi-Në dashuri do të keni mundësinë të përjetoni emocione të forta të papritura. Në punë mund t’ju japin disa këshilla dhe yjet ju këshillojnë ti ndiqni ato.

Ujori-Bëni kujdes në dashuri nëse keni disa kohë që keni probleme.
Në punë ka pak nervozizëm por sot do vuani më pak se zakonisht.

Peshqit-Shijoni këtë ditë të bukur plot emocione pozitive.
Në punë një debat i vogël mund t’ju shtangë por mos e lini veten të irritoheni shumë.

Të ngjashme